Masaj Salonu Hijyen Değilse

masajsalonuistanbul6Hijyen kelime olarak Fransızca’dan gelmiştir. Sağlıkta temizliğin önemin içerir. Yani temiz olmayan bir şey, ortam, mekan (masaj salonu gibi) sağlığınızı tehdit edebilir. Hijyen olmayan, temizlik kurallarına uymayan  masaj salonlarından mikrobik hastalık kapabilirsiniz. Örneğin, tozu alınmamış bir odada masaj yaptıran astım hastaları ciddi tehlike altında olabilir. Ya da açık bir yarası olan bir hasta hijyen (steril) olmayan bir masaj salonunda yarası enfeksiyon kapar ve daha da kötüleşebilir. (Kadıköy Masa Salonu için tıklayın)

Bu örnekleri arttırmak ve çeşitlendirmek mümkün. Fakat asıl anlatmak istediğimiz, gideceğiniz masaj salonu gerçekten hijyen kurallarına uymuyorsa dikkatli olun deriz. Mesela, masaj yapılan bölgeye uygulanan malzemeler, masaj yağı, losyon gibi şeyler temiz mi buna dikkat edin. Masaja uygulayan masöz ya da masörün ellerinde açık yara vb. hastalığa sebep olacak şeyler var mı? Bütün bunları sorgulamaya ve talep etmeye hakkınız olduğunu sakın unutmayın. Ne de olsa sağlık önce gelir. (Ataşehir Masaj Salonu için tıklayın)

Ataşehir ve Kadıköy masaj salonları sağlığınıza önem veriyor. Sizleri hijyenik salonlarına beklemekteler. Aşağıdaki videoda sokakta yapılan masaj şakasını izlemeye ne dersiniz?

Bookmark the permalink.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>